Jaký zahradní altán si můžete koupit pro venkovní párty?

Zahradní stany jsou vhodné pro občasné zahradní slavnosti a rodinné sešlosti, protože je po skončení oslavy zase snadno složíte a uskladníte. Stany se prodávají až do rozměru 6 × 12 metrů, a pokud vám to nestačí, můžete stany postavit vedle sebe a vzájemně propojit. Do nejmenších stanů s půdorysem kolem 3 × 3 metrů se vám vejde malý stolek pro čtyři osoby, pro běžnou rodinnou slavnost vám postačí stan o velikosti 3 × 6 metrů.

Primarady.cz | Zahradní stany jsou vhodné pro občasné zahradní slavnosti a rodinné sešlosti. Zjistěte, jak velký párty stan potřebujete a z čeho by měl být vyrobený.
Zahradní stany jsou vhodné pro občasné zahradní slavnosti a rodinné sešlosti. Zjistěte, jak velký párty stan potřebujete a z čeho by měl být vyrobený. (Zdroj: Depositphotos)
    30.11.2018

Zahradní altány jsou nejčastěji tvořeny plachtou a konstrukcí z hliníkových profilů. Levnější stany jsou většinou vyráběny z PVC tkaniny s nízkou gramáží (kolem 100 g/m2), vám neposkytne ochranu proti dešti, ale spíše jen proti slunci. Čím vyšší gramáž tkanina má, tím lepší ochranu proti dešti vám poskytne. Dobrou volbou je i tkanina z nepromokavého polyetylenu. Vždy je lepší vybrat stan s odnímatelnými bočními stěnami a sítěmi proti obtížnému hmyzu.

Podobné rady