Pěkný den všem šikovným lidem v České republice.

Primarady.cz tvoří parta lidí, kteří v oblasti bydlení, stavby a rekonstrukce bytů, domů a okolí, úpravy interiérů, kutilství a práce v dílně, zahrádkaření a pěstování rostlin či hobby inspirace pracují již řadu let.

Každý z nás má buď byt, rodinný domek, chalupu nebo chatu, zahrádku, dílnu, garáž. Rádi si věci budujeme sami, vyrábíme, tvoříme. Prostě je to naše hobby. Všichní své domácnosti, domky, chaloupky a zahrádky milujeme. Možná je to už takové naše malé postižení, ale je to tak :)

Každý z nás zažil řadu vítězství, kdy se nám podařilo něco pěkného vybudovat. Ať už to byl nový plot, pěkný obklad v koupelně, nová kuchyň nebo zasazení stromu. Každý z nás zažil ale i řadu stavebních karambolů, vytopených bytů, špatně vymalovaných stěn, vyhořelé elektriky, ucpaných okapů nebo dřevomorku na chatě. Těch zážitků a životních situací je již tolik, ať dobrých či špatných, že jsme si řekli, že bychom z nich mohli snad udělat katalog. Katalog, seznam rad.

A rádi se spolu cítíme príma, tak jsme si řekli, že to všechno budeme sepisovat do PRIMA RAD :) A tak vznikly a žijí Primarady.cz.

Pokud budete chtít se s námi a všemi ostatními čtenáři podělit o své zážitky a rady, budeme moc rádi.

A vedle webu, kde si každý den můžete přečíst pěkné a užitečné rady, chystáme pro vás blog, kde si můžete přečíst něco o našich kutilských a hobby přešlapech :) a také si můžete nechat zasílat každý týden přehledně seřazené rady do vaší e-mailové schránky. Určitě se nebojte, že vás budeme zahlcovat nějakým obrovským množstvím spamu a bůhví čím ještě. Jen každý týden posíláme hezky přehledně seřazené Prima rady.

Děkujeme. Primarady.cz