Narex vs. Bosch

Dobrý den, nepomohl by mi někdo s výběrem přiklepové vrtačky? Rozhoduji se mezi EVP 13 E2H3 a EVP 13 G2H3 od Narexu a PSB 700-2 RE od Bosche. Jedná se mi o práci v bytě a na chalupě. Budu rád za každý názor.

Odpovědi

ahoj, já jsem pro Bosch, zkušenost s (hoooodně starou) vrtačkou, několik let, ale pořád jak nová (teď se sháním po nové) a zase se dívám po značce Bosch .

Děkuji všem za jejich názory, koupil jsem tedy nakonec Narexku EVP 13G-2H3, mám ji již týden. Řeknu vám, že to byla vážně skvělá volba.

Bosch jsem neměl, tudíž neznám. Stejný typ od Narexu ničím už deset let při rekonstrukci RD. Zatím se drží, ještě jsem neměnil ani uhlíky. Bez problémů zvládne i vrtání do betonu, max. průměr jsem vrtal 20 mm do hloubky cca 40 cm.

Dobry den, osobne by som si vybral znacku NAREX - v pripade ak potrebujete vrtacku na jednoduche vrtanie drevo kov, tato vrtacka ak sa nemylim ma mechanicky priklep co uplne postacuje vasej praci, ak by ste potrebovali vrtat do betonu pottrebovali by ste vrtacku s pneumatickym priklepom ale to uz je ina cenova hladina

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat