propojení bytu

Zdravím všechny diskutery :) ráda bych, abyste mi někdo předal zkušenosti s vybouráváním příčky v panelovém bytě mezi kuchyní a obývákem. Chceme se toho zbavit, ale mám obavu jestli ta zeď není nosná? Nevíte někdo? A další věc ráda bych oddělila kuchyňskou linku, alespoň nějakou skleněnou stěnou. Víté kdo něco podobého dělá? Moc děkuji

Odpovědi

fa. ARNY SERVICE od A do Z. Soukromá Stavební Společnost. Petr Nedvěd Bárta IČ: 87551071 Specializované stavební a jiné činnosti: ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ Malíři-Lakýrníci-Natěrači - Tapetáři- Zedníci- Bourací práce, Bourání - řezání panelových příček - Sádrokartonáři-Obklady-Dlažby-Plovoucí podlahy,Parkety- Správa a údržba nemovitostí - Realitní činnosti - Úklidový servis- Stěhování - Těžká parta - Vyklízení -Skartace- Správné nakládání s manipulace s odpady,- Poskytování Služeb a Oprav pro Kanceláře - Rodinu a Domácnost. - Zprostředkování obchodu a služeb. - Technické služby.- Rozvod vody a odpadů.- Zahradnické práce a činnosti -Prořezávání a kácení stromů.- Reklamní činnost, marketing, Fotografické služby- Příprava a vypracovávání technických návrhů - grafické a kreslířské práce. To vše a mnohem více za velmi příznivé ceny naleznete u arnyservice. Tel: 736 125 123, O2: 720 248 136 nebo 733 456 262 e - mail: arnyservice@seznam.cz http//www.arnyservice.cz

ahoj, bydlíme v paneláku dlouho a chtěli jsme to taky udělat, ale ve 2.patře nám to nepovolili, možná menší průchod snad. a s tím oddělením linky jsem někde viděla v časáku takovou skleněnou stěnu s motivem. tak jsem po tom šla, protože je to hezké a je to nějaké grafické sklo. zkuste najít kdo to dělá.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat