Zateplení stropu půdy z hurdisků

Zdravím, už jsem toho dost přečetl, ale nikde jsem nenašel řešení pro můj dům. Máme 2-patrový dům, zhruba 30 let starý, obvodové zdi jsme zateplili 2 roky zpátky a nyní chci zatepli podlahu na půdě, aby byla pochůzná. Dům jsme koupili a z čeho je přesně podlaha půdy jen odhaduji, protože předchozí majitelé ho také nestavěli. Podle všeho to bude, ale hurdisky, škvára a beton. Jde mi o to, jakým způsobem zateplit. Předpokládám, když to vezmu směrem od podlahy, tak paropropustná folie, vata 10 cm a na to křížem dalších 10 cm a nějaká podlaha. Jak nejlíp udělat rošt, na který budu pokládat podlahu a jestli to udělat z nějakého masivního prvku nebo špalku. Klidně beru i nějaký nákres jak na to, díky.

Odpovědi

Dobrý den, chtěla jsem se pozeptat čím jste si nechal zateplit dům. Dům jsem postavil před 15 lety a nyní ho chci zateplit. Soused použil na zateplení foukanou izolaci Climatizer Plus a je s ní spokojený. Děkuji za odpovědi

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat