Malby v bytě

Dobrý den, můžete mi někdo poradit. Máte někdo zkušenost s nanášením reflexní vrstvy kolorka - hedvábný lesk. Zedník mi v rámci reklamací vymaloval byt (primalex plus), a jako ozdobu jsem chtěla nanést reflexní vrstvu (het kolorka hedvabny lesk). To jsem si musela udělat sama. Na zkušebním vzorku to nebylo vidět, ale na cele ploše stěny, je výsledek děsivy. Na některých místech, kde jsem válečkem přejela víckrát, podkladová barva zešedla. Když jsem změnila směr válečku při roztírání reflexní efekt také není pěkný, protože se neleskne celá plocha, ale vždy jen část rozetřená na jednu stranu. Nevim jak z toho ven. Původní představa bílá s lesklými částečky, které se lesknou když na ně zasvítíte, se minula úplně účinkem. Když jsem přisla s touhle představou do obchodu, nebyli mi vůbec schopni nic nabídnout. Navíc nevím jestli je ta kolorka přetíratelná a jestli 4 vrstvu stěna vůbec snese. Děkuji velice za radu.

Odpovědi

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat