Jak zničit krtka???

ted jsem si všim že he na trhu nový přípravek na krtky..je formě silikonu cena kolem 400kč.Máte někde zkušenosti s tímto přípravkem?

Odpovědi

To zní hodně zajímavě. Děkuji. Vyzkouším a snad to konečně zabere.

S krtkem jsme si toho taky hodně zkusili. Potom nám pomohl až tenhle gel www.stoppest.cz/hlodavci/total-gel-profesional-sada-na-krtky Je důležitý dodržet správný postup. Motykou kopnout do krtiny k sobě dokud neuvidím díru, do díry vytlačí gel 5-10 cm a převrátit hlínu zpět. Hlínu převrátit tak,aby ta co byla dole u díry, byla zase dole na díře a ta co byla nahoře, byla zase nahoře. Pokud to udělám špatně a dám hlínu co byla nahoře dolů, krtek muže cítit pach kočky, psa atd a už tou dírou nepůjde a udělá si krtinu vedle novou. Hlavně ničím nešťourat v díře, aby necítil pach člověka.

Zasadili jsme na zahrad nový trávník a začal nám tam hrabat krtek. Jak kdyby čekal, až tam tu trávu upravíme. Jak se ho co nejrychleji zbavit, než nám to tam celý poryje.

s krtkem už jsem to vzdal, zatím mi nic užitečně nezabralo ://

Jsem taky proti chemii, krtek může být i užitečný... Zkuste si vysadit nějaké rostliny, které krtky odpuzují, např. pryšec, česnek nebo afrikán. Více rad jsem našla v článku http://zahradnidenik.cz/2018/06/21/vyhnat-krtka-ze-zahrady/.

Já jsem proti chemii, abych řekla pravdu. Zkus kolem krtiny dát něco, co bude dělat rambajs, krtek to nemá rád a odstěhuje se :-)

. user avatar Jan

Jsou pasti, které krtci přežijí? Abych je mohl vypustit na pole. Četl jsem o podobných na https://www.bonacasa.cz/se-zbavit-krtka-zahrade-prozradime/

Doporučil bych určitě expanzní likvidátor hryzců a krtků. Koupíte zde: http://www.kentaurzbrane.cz/expanzni-likvidator-hryzcu-model-w2/ Je to na slepé patrony 9x17mm. Krtkovi nepomůže ani to, že před sebou hrne hlínu.

Silikon je drahý a nefunguje měl jsem dvě tuby a jsou to jen vyhozené peníze ja doporučuji tohle http://dum.bazos.cz/inzerat/60650645/Stop-krtek.php

Dobrý den, už několik let zápasíme na zahradě s krtky. Žádné jedovaté pasty nepomáhají..Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá kontakt na toho \\\\\\\'borce\\\\\\\'(jak tu již někdo psal), který loví krtky.. předem moc děkuji.

První Předchozí 1 2 Poslední

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat