Rekonstrukce malého bytu

Rekonstrukce maléhobytu 40 m2? To je docela pohoda. Ale rekonstrukce bytu o ploše 20 m2? To už je náročnější. Mohu vám ukázat, že i to je možné.

Odpovědi

Dobrý den, nastěhovali jsme se také do malého bytu, po rekonstrukci, ale bohužel byl rekonstruovaný rychlou a levnou jehlou... takže je celý ze sádrokartonu, i zeď kterou sousedíme se sousedy, kteří jsou velice hluční a neohleduplní... mejdany ve 4ráno jim problémy nedělají... jak to áme odhlučnit? napište na můj e-mail. Díky

Když jsem po rozvodu marně dva roky hledal bydlení, získal jsem městský byt k rekonstrukci vlastními náklady. Přijal jsem tuto správu s nadšením. Když jsem však poprvé viděl, tu špinavou, plesnivou a totálně zničenou díru, téměř jsem propadal zoufalství. Tak jsem vše, co šlo, zboural a začal přemýšlet, co s tím. Nacpat na 20 metrů kuchyň, koupelnu, místo na spaní ( s paní ), televizi, stůl, židle, trochu toho nábytku. Dá se říci, že se to povedlo, ještě není vše hotovo, ale už bydlím a jsem spokojený. Jediné, co mě na tom všem mrzí, je postoj města. Zatímco jiní lidé byty ničí a devastují, jiní, ti hloupí, byty na vlastní náklady opraví a přitom nemají nárok na sebemenší úlevu.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat