plíseň v ložnici

Dobrý den, máme problém s vlhkostí v ložnici.Na nejstudenější zdi se objevuje plíseň a také ve skříních je cítit z oblečení zatuchlina a vlhkost.Větráme pravidelně každý den, používáme odvlhčovač Ceresit,ale nic nepomáhá.Ložnici jsme nově vymalovali, 14 dní jsme tam nespali a místnost byla suchá.Od té doby, co tam znovu spíme se opět objevil mokrý roh místnosti.Může mi prosím někdo poradit co s tím.Uvažujeme o vestavné skříni,ale po těchto zkušenostech s vlhkostí ve skříních a plísní na zdi se toho obávám.Moc prosím o radu.Děkuji

Odpovědi

My jsme žili v plesnivém a šíleně vlhkém bytě. Koupili jsme elektrický odvlhčovač na internteru, protože v elektro obchodě ani nevěděli, že existuje. Stál sice dost peněz, ale každý den jsem vylévala nádržku o objemu cca 5l. To by Ceresit určitě nezvládl. Teď máme domeček a ikdyž jsme jej podřezali, v původní hodně vlhké místnosti - v ložnici - nám doslova kvetla plíseň na oblečení v šatně (propojená s ložnicí). Opět jsme zapli našeho starého přítele a nádržku vylévám cca co dva dni. Ale plíseň a smradlavé oblečení je pryč. Jinak samozřejmě platí větrat a topit.

Dobry den, bohuzel asi neporadim, mam ten samy problem. Zacla jsem vic topit v loznici, ale ne pres noc, nemame radi horko pri spani. Takze topim, vetram a uz je to o neco lepsi (predtim jsem topila jen v obyvaku). Taky jsme meli a jeste trochu mame citit jeste obleceni zatuchlinou.. :-(

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat