Barva na zdi nekryje

Dobrý den. Mám problém s vymalováním pokoje. Ten je po rekonstrukci, zdi se opravovali perlinkou. Pokoj jsem maloval už sedmkrát, ale vždy se stejným výsledkem. Barva pořádně napřekryje štuk, takže jsou všude mapy. Maloval jsem bílou barvou Primalex Polar, jednou i vápnem. Zkoušel jsem malovat štětcem i válečkem.

Odpovědi

tady nejde o detail ale jde o to ze jste si to spatne precetl na co se ptal dotazujici a konzultaci s vama nemam cas pracuji i rukama a nejen hlavou

Nikdo se s Vámi nahádá. Upřímně bych byl nerad, kdyby se mi stalo, že mi odborník Vašeho ražení něco dávat dohromady s tím, že to nějak půjde. Odborníků je plná zeměkoule a každý druhý je jako Vy. Je dobře, že to není každý první. Jste spravedlivě rozhořčen, protože vy jste ten jediný spravedlivý a máte patent na technologie ve stavebnictví. Já Vám rozumím. Bude dobré, když se do budoucna poučíte o tom, že jsou i jiné názory a postupy méně katastrofické nežty Vaše a není potřeba lidi plašit tím, co se jim stane, když tonebude podle Vás. Existuje celá řada postupů, stavební chemie a odborných firem, které umí věci dělat lépe než Vy nebo já a když už někoho takového potkáte, je dobré se nad tím zamyslet a ne jen začít tupě řvát jako postřelená škodná. Naučte se postupy popisovat detailně každému s kým hovoříte nebo píšete. A když už se chcete s někým bavit přímo, použijte mailového odkazu a nehrajte si tu na jediného spravedlivého a ukřivděného.Rád Vám věnuji svůj čas při konzultacích. Bohužel, jak vidím, nejste toho schopný.

tak povidejte v jakym jste oboru? neminim se tady hadat s nekym kdyz nevim jak pracuje a asi jste podle me nepochopil na co se tazatel ptal precte si to poradne poklona

Myslím, že je zbytečné se prát na tomto fóru a mnohen lepší bude řešit nesrovnalosti mailem. Rád vás poučím o celé další řadě praktik, které jsou vhodné, předepsané nebo jen prostě v běžné praxi používané. Jsem si jistý, že mě k tomu opravňuje praxe, kterou mám při vší úctě delší Vás, ale i příslušnost ke komoře.....

pane Filipe jestli napadate me za odpoved ta si to oradne prectete co jsem napsal a nikdy sem nevidel jeste ve stavarine aby se nove zdi penetrovali kde ste to vycetl nebo kdo vam to rikal penetrovat pod prvni nater to slysim poprve a sem ve stavarine 12 let sokrat vam vse uzavira a je potom v tahu takzepane Filipe naored ctete a pak konejte psani a prectete si co napsal i ptajici s pozdravem zazp

A zapoměl jsem ti napsat co se současným stavem, protože jsem si přečetl ten strašný a málem až katstrofický scénář od přispěvatele "zazp" Po vymalování vápnem máš na stěnách určitě nerovnoměrné nánosy vápna. Není podmínkou je škrábat, ale je to varianta. Druhá varianta je obroušení stěn mřížkou na broušení sádrokartonů. Stěny budou hladké, že by po nich mohly mouchy bruslit. Je pravda, že to hodně práší a jako každá práce se to neudělá samo. Ale v tuhle chvíli bude všechno, co budeš se stěnami dělat, znamenat fyzickou námahu. Až buedš mít oškrábáno nebo obroušeno, napenetruj stěny a normálně maluj....Mřížky na broušení SDK jsou ke koupi všude, kde prodávají SDK nebo stejně tak jako každém Bauhauzu,OBI nebo Baumaxu. Jen mám zkušenost, že v Bauhauzu je měli nejlevnější z těhle nespecializovaných obchodů....

Ahoj, je to jednoduché. Nově vyštukované zdi musíš napenetrovat. Je možné použít běžný Sokrat nebo penetraci od výrobce barvy, kterou budeš malovat. Ve tvém případě jde o penetraci vyráběnou Primalexem a světe div se, penetrace Primalex je docela levná. Její ředění a použití je na nálepce na balení nebo ti to můžu popsatv mailu...
Filip

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat