Strom z nosného sloupu

Dobrý den. Mám v pokoji který buduv brzké době přestavovat na dětský pokojíček. Pokojík mám v podkroví a jde mi tam nosný sloup který bohužel tam musím nechat :( . Měl bych nápad ho předělat na strom. ale vůbec nemám žádnou inspiraci... Namalovat ho na hnědo a na strop udělat \"zelenej kruh\" bude asi divné. Nemá někdo nějakou zkušenost? díky všem

Odpovědi

Neni to nic moc složiteho známý na sve chalupě dělal přesně to samé použil dřevo i skurou a nařezal a vidlabal aby to nasebe navazovalo kolem dokola na višku cca dopoloviny male mezeri viplnil montážní pěnou ořezal a trochu si stím pohrál nabarvil namořil a trochu parady navrch dal lak korunu udělal z větví ktere nejdřiv neznamim spusobem jeho kamarád nastřikal nihakim druhem vitvarnické pěni něco na zpusob montážní a vytvaroval pak nabarvil a pak se to pžidělalo na vršek koupily jsme takovou tu dekoraterskou vlnu něco na zpusob líka v zelené barvě tim sme zakrily spojení všech cca 18 větví byla tam i nějaká hnědá pak sme tu samou použili i jako listy ale mělisme i listi nevim kde je muj strejda sehnal ale někde je koupil kdybi se hledalo na netu tak by se našlo bili zalené hnědé všechno sme měli doma po kulnách takže nás to piřišlo jenom na 1200,- (liko, listy , lak, šrouby , benzín do motorovky) časem sem hodím foto

Aco takhle montazni pena?Myslim,ze by se dala pouzit,nesledne doupravit odlamovacim nozem,dobrousit smirglem a natrit vodou reditelnou barvou:)

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat