Oprava kolečka u cestovního kufru

Ahoj lidičky mám na vás prosbičku jestli nevíte nějakou opravnu či něco jen v Brně,aby mi spravili kolečko u cestovního kufru,které už je poloviční a ochranná vrstva na kolečku je oddělaná.Jsou to malá kolečka (celkem se čtyřmi).Jinak bych musela kufr celý odepsat.Děkuji moc.Pá Nicol

Odpovědi

Prosím o radu dá se někda sehnat nové táhlo na kufr?Nebo se dá udělat oprava toho táhla okres Břeclav.Dík

Prosím poraďte, u malého cest.kufru se mi rozbilo výsuvné táhlo, a druhého jsem urazila v metru jednu stojinku na spodku kufru.Potřebuji opravu v lokalitě České Budějovice Děkuji

prosím o radu , kde v Hradci Kálové, nebo v jeho okolí opravují cestovní kufry. Konkrétně kolečka a vysouvací rukověti. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, prosím ozvěte se mi na E mail, kde najdu opravu v Brně mého kufru. Děkuji a přeji hezký den M.Volfová

Prosím o radu, potřebuji vyměnit kolečka a výsuvné táhlo u kufru.Hledám opravnu v okolí Jihlava,Třebíč, Mor. Budějovice. Nebo lze kolečka a táhlo někde zakoupit a vyměnit doma?

Dobrý den,
prosím zháním opravu , případně výměnu obou koleček ( jiný tvar atd) v Českém Těšíně, Karviné,Ostravě, dovolená se blíží ! Děkuji Antonín Vaněk - deda.tonda@seznam.cz

Dobrý den,
potřebuji vyměnit malá kolečka u kufru. Prosím o kontakt v Brně. Díky Zdena

Dobrý den,
při špatné manipulaci s kufrem na letišti se rozbila vysunovací rukojeť kufru. Prosím Vás, zkuste mně poradit opravnu v Brně nebo Ostravě .

Dobrý den, řeším něco podobného co kolegyně Pavla níže, taky rozbité kolečko na kufru, zkuste mi taky poradit opravnu v Opavě nebo spíše v Ostravě...díky moc...

Vážení , rozbila se mi koleška na kufru, spravují je někde v Praze a za kolik . Děkuji

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat